Напишите М. Богачу
Zobraziť menu Skryť menu

РЕЦЕНЗИИ

Лучшие отзывы поступают от довольных клиентов. Читайте текущие обзоры эстетических процедур, проводимых доктором М. Богачем, которые опубликованы на профессиональной платформе Estheticon.

Augmentácia prsníkov s mastopexiou


“Augmentácia pŕs- B-Lite s mastopexiou u MUDr....”

07.04.2021 | Poslané od Martinak z Bratislava, Slovenská republika (SK)

U pana doktora Bohaca som absolvovala augmentaciu prsnikov s mastopexiou a nemozem byt viac spokojna. Mam za sebou jednu nie celkom vydarenu augmentaciu prsnikov, ktoru som absolvovala v r. 2013 na inej klinike. Celkovy dojem, pristup, vysledok sa neda s prvou operaciou porovnat. Po dokladnom zvazeni a dvoch konzultaciach som sa rozhodla pre odlahcene b-lite implantaty. Prvykrat som mala “klasicke” implantaty, takze to viem porovnat. A ine by som uz nechcela. Mam viac ml ako v pripade prvej operacie, ale aj napriek tomu prsia posobia mensie, su neporovnatelne lahsie a celkovo posobia prirodzenejsim dojmom. Dnes je tomu pol roka od operacie a citim sa skvele. Jazvicky sa pekne hoja (mam tzv. lollipop jazvy). Z celkoveho hodnotenia davam z piatich moznych hviezdiciek bez vahania 5. Perfektny pristup, pooperacna starostlivost, mila asistentka Lucka. Ak by som sa mala rozhodnut znova, tak opatovne sa rozhodnem pre kliniku pana doktora Bohaca.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“Operácia očných viečok u MUDr. Boháča,...”

22.03.2021 | Poslané od Jana_K z Nitra, Slovenská republika (SK)

Už dlhé roky ma trápili spadnuté viečka, ktoré mi spôsobovali ťažkosti s videním a únavu očí. Nakoľko som sa operácie očných viečok obávala, dlho som ju odkladala, až nakoniec som sa rozhodla zveriť do rúk pána doktora Boháča. Pán doktor mi na konzultácii vysvetlil všetky podrobnosti ohľadom operácie, a taktiež čo môžem po operácii očakávať. Zákrok prebehol bez komplikácií, rekonvalescencia bola skutočne rýchla. S výsledkom som veľmi spokojná. Pán doktor je veľmi milý, ústretový a vyžaruje z neho pozitívna energia. Určite odporúčam.
Operácia nosa (Rhinoplastika)


“Estetická korekcia nosa u MUDr. Boháča,...”

15.03.2021 | Poslané od xvlkova z Trnava, Slovenská republika (SK)

U pána doktora Boháča som podstúpila estetickú korekciu nosa. Od prvej konzultácie som mala jasno, že chcem, aby ma operoval práve on. Pán doktor je neskutočne milý človek a veľký odborník. Veľmi som sa operácie bála o čom svedčí aj fakt, že som ju odkladala niekoľko rokov. No nie je sa čoho obávať. Zákrok aj rekonvalescencia sú bezbolestné. Chcem sa poďakovať aj pani anestezilogičke a sestričkám, ktoré sa o mňa pekne starali. Som veľmi spokojná a výsledkom operácie. Môj nový nos sa mi páči a čo je pre mňa dôležité je to, že zmena je veľmi prirodzená. Veľké ďakujem pánovi doktorovi Boháčovi, ktorého môžem každému, kto sa chystá na estetický zákrok jedine odporučiť!Kristína
Lipofilling, Lipotransfer (aplikácie vlastného tuku)


“Augmentácia pŕs s mastopexiou, lipotransfer u...”

15.03.2021 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Ďakujem veľmi pánovi docentovi, nie len že mi konečne upravil prsia do požadovanej veľkosti, vyzdvihol ich a upravil aj tvar dvorca a bradaviek, s ktorým som bola nespokojná od čias puberty, ale vytvaroval mi aj partie s ktorými som roky bojovala a následne skrášlil pozadie :) prístup celkový, pred po zákroku super! Všetko vysvetlené, empatický, príjemné prostredie, milý kolektív od anesteziológa až po sestry. Ja môžem len odporučiť, pretože takýto kombinovaný zákrok na Slovensku nevykonáva hocikto, takže pán doktor mi ponúkol služby aké sú zvykom skôr v ďalekom zahraničí.
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)


“Zväčšenie pŕs- B-Lite- 250 ml u MUDr. Boháča,...”

12.03.2021 | Poslané od Valery 75 z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Velmi dlho som uvažovala nad zákrokom zväčšenie prsníkov. Nikdy nebola vhodná príležitosť až v 10/ 2020 nastala ta pravá chvíľa.Vybrala som si po dohovore s dr.Boháčom implantaty velkosti 250ml a druh B-Lite .Chcela som, aby bol vysledný efekt pŕs plnší, ale aby to pôsobilo na pohľad prirodzene. Prístup lekára aj celého personálu bol úplne super. Milota, ochota a úsmev... Rekonvalescencia bola dobrá, bez komplikácii. Celkový efekt skvelý, som veľmi spokojná .Odporúčam každému😊
Все рецензии находятся на → www.estheticon.sk

Процедуры