Napíšte M. Boháčovi
Zobraziť menu Skryť menu

RECENZIE

Najlepšie referencie sú tie od spokojných klientov. Prečítajte si aktuálne recenzie na estetické zákroky doc. M. Boháča uverejnené na odbornej platforme Estheticon.

Zmenšenie prsníkov


“Profesionálny prístup pri zmenšenie prsníkov”

2019-05-17 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Chcela by som veľmi pozitivne odcenit prácu dr. Boháča. Úžasný a profesionálny prístup. A výsledok je nad moje očakávania. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za starostlivost a odvedenú prácu.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“Operácia viečok - krásny výsledok”

2019-05-06 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Som velmi spokojna :)
Dupuytrenová kontraktúra


“Dupuytrenová kontraktúra - žiadne jazvy, 100%...”

2019-04-16 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Trnava, Slovenská republika (SK)

Pán doktor Boháč je najlepší lekár, s akým som sa v živote stretol. Neuveriteľná charizma, profesionálny a ľudský prístup. Absolvoval som u neho 2 operácie. Na ruke mi nezostali takmer žiadne jazvy, 100% funkčnosť ruky. Stretnúť tohto pána doktora, je úžasný zážitok.
Operácia nosa (Rhinoplastika)


“Nos, ktorý vyzerá prirodzene”

2019-04-08 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Trnava, Slovenská republika (SK)

Chcela by som sa veľmi poďakovať MUDr. Boháčovi a taktiež MUDr. Lorencovi. Operáciu som podstúpila z estetických ale aj zdravotných dôvodov. Operácia prebehla bez komplikácií a bola bezbolestná a hojenie taktiež. Cením si príjemné a profesionálne vystupovanie oboch lekárov a personálu. Som necelé 2 mesiace po operácii a som veľmi spokojná pretože mám konečne pekný rovný a hlavne funkční nos ktorý vyzerá prirodzene. Ešte raz Ďakujem .🥰
Operácia nosa (Rhinoplastika)


“Krivý nos je minulosťou”

2019-04-07 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Trnava, Slovenská republika (SK)

Chcela by som sa veľmi poďakovať MUDr. Boháčovi a taktiež MUDr. Lorencovi ktorý sa taktiež podielal na mojej operácii. Operáciu som podstúpila z estetických ale aj zdravotných dôvodov. Operácia prebehla bez komplikácií, bola bezbolestná a hojenie taktiež. Cením si príjemné a profesionálne vystupovanie oboch lekárov a personálu. Som necelé 2 mesiace po operácii a som veľmi spokojná pretože mám konečne pekný rovný a hlavne funkční nos ktorý vyzerá prirodzene. Ešte raz Ďakujem.🥰
Všetky recenzie nájdete na → www.estheticon.sk

Zákroky