Napíšte M. Boháčovi
Zobraziť menu Skryť menu

RECENZIE

Najlepšie referencie sú tie od spokojných klientov. Prečítajte si aktuálne recenzie na estetické zákroky doc. M. Boháča uverejnené na odbornej platforme Estheticon.

Operácia gynekomastie


“Gynekomastia - hojenie bez problémov”

2019-07-22 | Poslané od Guest11 z Trnava, Slovenská republika (SK)

V Aprili tohto roku som podstupil zakrok a som velmi spokojny. Po 10 tyzdnoch mi jazvy nie je skoro vobec vidiet a tak sa mozem ist aj kupat. Okrem toho mozem uz aj naplni sportovat. Moj hrudnik vyzera konecne tak ako ma. Doktor Bohac bol velmi mily, a priatelsky vsetko mi vysvetlil a pracu odviedol vyborne. Takze odporucam.
Operácia uší (Otoplastika)


“Velmi pekne nove usi 8 rocneho syna”

2019-07-01 | Poslané od ivana z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Dakujeme velmi pekne za nove usi 8 rocneho syna :-) Pana doktora mozeme len odporucit, od zaciatku bol velmi profesionalny, vsetko so synom presiel, vysvetlil mu. Ja, ako mama som bola z toho vsetkeho trochu v strese, ale syn isiel na operaciu vysmiaty, aj po operacii bolo vsetko v poriadku. Az na prvy den, kedy som mu davala lieky proti bolesti (ani to vsak nebolo vobec strasne) bolo vsetko v poriadku a naozaj bez bolesti. Kebyze nema obviazanu hlavu, ani by sme nevedeli, ze bol na operacii. A vysledok stoji za to! Tiez musim pochvalit sestricku Zuzku, ktora vzdy ochotne odpovedala na vsetky otazky aj cez vikendy, ci uz pred operaciou, alebo po nej.
Operácia nosa (Rhinoplastika)


“Krásny nos, zázračne rýchla rekonvalescencia”

2019-06-20 | Poslané od Ema_ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Pán docent M. Boháč je odborník s estetickým cítením, srdečným záujmom a absolútnou profesionalitou. Odporučila mi ho kamarátka, ktorá podstúpila viacero kombinovaných zákrokov, a nešetrila superlatívmi. Operáciu dvojnásobne zlomeného nosa som riešila veľmi dlho - nemala som však odvahu zveriť sa v našich končinách do rúk nikomu. Operácie, ktoré som vo svojom okolí videla, ma nepresvedčili - buď bolo úplne vidno, že je nos preoperovaný na dokonalý 'americký' štýl, alebo bolo naopak vidno nedokonalé prevedenie a nevydarenú plastiku. Pozitívne referencie na pána doktora Boháča, ktoré som čítala na Estheticon, ma presvedčili, rovnako ako jeho esteticky pôsobiaca webstránka, a dohodla som si osobnú konzultáciu. Tá dopadla nad očakávania, jeho profesionalita a charizma ma uistili, že budem v tých najlepších rukách. Na operáciu som sa po toľkých rokoch čakania vyslovene tešila. Pár najbližších mi hovorilo, že vraj ide o najbolestivejší estetický zákrok, ja som však bola vnútorne pozitívne nastavená na hladký priebeh a rýchlu rekonvalescenciu. Operácia prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, z anestézie som sa prebudila po položení na lôžko, vnímala som, že doktor Boháč je pri mne, usmieva sa a drží ma za ruku. Mala som veľkú radosť, že zákrok mám úspešne za sebou. Najzlatšie sestričky sa o mňa úžasne starali, celú noc som bola pod dozorom, bolesť bola úplne znesiteľná. Skoro ráno som išla domov. Domáca rekonvalescencia prebehla bez akýchkoľvek komplikácií a rýchlo. Bola som pozitívne nastavená a nevedela sa dočkať momentu, keď mi doktor Boháč dá dole dlahu. Stalo sa tak už za desať dní! Prvý pohľad do zrkadla bol najkrajší - spoznala som seba, ani náznak cudzosti, estetika tváre sa mi vôbec nezmenila, akurát bola elegantnejšia, jemnejšia, krivosť nosa zmizla a nahradil ju súlad. Tvar nosa sa mi vôbec nezmenil, bol môj, len ladnejší. Dokonale neviditeľná vytúžená zmena! Estetické cítenie pána docenta Boháča predčilo moje očakávania - úplne som mu dôverovala, neprišla som s fotkami iných nosov, nechcela som vyzerať ako iná žena, túžila som len prirodzene vyladiť svoju tvár. Doktor Boháč je skutočný chirurg-umelec. Zo srdca ďakujem, aj celému lekárskemu tímu a sestričkám, umenie docenta M. Boháča odporúčam každému, kto túži po veľkej zmene, ktorá bude pôsobiť esteticky a prirodzene.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“Rýchle objednanie na operaciu očných viečok”

2019-06-04 | Poslané od jaka z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Dlhodobo som pociťoval "váhu" svojich viečok a unavené oči a ako muž, som sa ťažko rozhodoval ísť na zákrok. Keďže rovnaký problém mala aj mladšia sestra (dedičná predispozícia) a tá so zákrokom neváhala, rozhodol som sa aj ja. Vďačím Dr. Boháčovi za rýchle objednanie a perfektnú realizáciu a dnes sú moje "ťažké oči" preč.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“Šikovný profesional na operácie očných viečok”

2019-05-24 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Pan doktor je milý, sympatický a veľmi šikovný profesional. Veľká spokojnosť 🙂
Všetky recenzie nájdete na → www.estheticon.sk

Zákroky