Write to M. Boháč
Zobraziť menu Skryť menu

REVIEWS

Satisfied clients are the best recommendations. Read current reviews on Dr. M. Boháč’s aesthetic procedures published on the professional platform Estheticon.

Zväčšenie prsníkov implantáty B-Lite


“Zväčšenie pŕs- MUDr. Boháč- implantáty B-Lite 3...”

26.11.2020 | Poslané od Janka Z. z Bratislava, Slovenská republika (SK)

The decision to have my breasts enlarged lasted for almost 17 years. If I was dissatisfied or had some complexes, but by actively playing sports all my life, it used to suit me. But after the age of 40, the woman still starts to look at herself differently.About two years ago, I reopened the question in my head and started googleing. It was important for me that the implants were not "heavy" and B-Lite immediately fell into my eye, so I got to Dr. Rich man. I admit, I immediately said to myself that I would lie under his knife :-) The reviews were very positive, the work was precise, and since the first thought is mostly correct, I was decided on a surgeon.  I studied all the possibilities of implants, I knew what I wanted, what size, shape ... and again I postponed the procedure. Until this summer, when the thought reappeared in my head. But I didn't hesitate anymore, she picked up the phone, arranged a consultation and the whole carousel spun. Assistant Lucka willingly answered my questions before the consultation, even though she had to hear them about 100 times :-) And the consultation itself? Since I knew exactly what I wanted, I was afraid that the doctor would suggest something else and I would have to compromise. So my only wish was to have nice, natural breasts. Of course, I was very pleased internally when the doctor suggested to me exactly the type and size of the implant, which I also chose (300 ml). We agreed on a date and I couldn't wait. Of course, I was nervous, but Dr. Rich snake my 100% confidence. The procedure was fast, without complications, and my only problem after waking up from anesthesia was wolf hunger.What about some pain when I have an empty stomach: -) Fortunately, the nurses were fantastic, so I gave them a little help with their baby food and sponge cake (they also made me a coffee: -)I felt like in wellness - during the corona and the impossibility to go somewhere on vacation, it was amazing for me to change the environment and meet new people :-) Ok, it hurt like a good muscle, but it was bearable. The next day, when they bandaged my bandages, my tears almost came out - I had breasts! More beautiful than I could have imagined!
Zmenšenie prsníkov


“Zmenšenie prsníkov, Bratislava, MUDr. Boháč -...”

29.10.2020 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Dakujem pan umelec! Od prveho stretnutia som nadobudla pocit, ze som v spravnych rukach. Preto neboli ziadne obavy a po par bolestivych dnoch a prebdenych noci, na ktore som rychlo zabudla sa mi vratil usmev na tvar o to vacsi. Pristup lekara a starostlivost celeho timu je neskutocna a profesionalna. Este raz vdaka, ze robite ludi krajsimi a stastnejsimi. Ja rozhodne som!
Abdominoplastika (Operácia brucha)


“Operácia brucha, Bratislava - MUDr. Boháč -...”

19.10.2020 | Poslané od zuzumb z Zilina, Slovenská republika (SK)

Operáciu som podstúpila minulý rok.Pán doktor mi všetko vysvetlil. Zodpovedal na všetky moje otázky😊Operácia ako aj zotavenie prebehlo vporiadku.Starostlivosť na vysokej úrovni.A výsledok úžasný🤩😍som veľmi spokojná.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“MUDr. Boháč - spadnuté viečka, Bratislava -...”

12.10.2020 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Mala som spadnuté viečka, po rokoch mi to začalo prekážať. Moje videnie sa zhoršovalo a na večer som cítila silné pálenie očí. Rozhodla som sa navštíviť pána doktora Boháča. Je to veľmi milý a ústretový lekár. Trpezlivo odpovedal na všetky moje otázky a svojim prístupom veľmi rýchlo ovplyvnil moje rozhodnutie. Dnes viem, že bolo správne. Moje videnie sa zlepšilo a ustúpilo aj pálenie očí a čo je podstatné, moje viečka dnes vyzerajú prirodzene. Vrelo odporúčam pána doktora všetkým, ktorí váhajú a nevedia sa rozhodnúť.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“Operácia viečok doc. MUDr. M. Boháč Bratislava”

25.08.2020 | Poslané od Alea z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Prácu pána doktora Boháča sledujem už dlho. Slogan "chirurg povolaním, umelec srdcom" ho absolútne vystihuje, preto som operáciu viečok zverila práve jemu. Od prvej konzultácie bol prístup pána doktora a jeho asistentiek veľmi príjemný a profesionálny. Vysvetlil mi, ako bude zákrok prebiehať a nastavil mi očakávania ohľadne výsledku. Zákrok na klinike bol bezproblémový, sestry boli milé a nápomocné. S výsledkom som nadmieru spokojná - moja tvár posobí veselšie, viečka neťažia a navyše to vyzerá neskutočne prirodzene. Po 10 dňoch od zákroku si v práci nikto nič nevšimol, kolegovia iba konštatovali, že po dovolenke vyzerám sviežo a oddýchnuto. Naozaj skvelá práca pána doktora a celého jeho tímu. Srdečne ďakujem.
Find all reviews on → www.estheticon.sk

Procedures